Space
Space
Left
Category: 
Sort by: 

Reed, Glenn Principal
Perozzi, Janis Assistant Principal
Sanders, Nora NC Wise Data Manager
Shepard, Cynthia Secretary/Treasurer
Parker, Janice Secretary/Receptionist
Spencer, Courtney School Nurse

Baltimore, Laurie Third Grade
Batten, Gail Second GradeTeacher
Belliveau, Julie Speech Teacher
Bowker, Beth Third Grade Teacher
Brinson, Daniel Physical Education Teacher
Bucks, Amie Exceptional Children
Carrell, Stephanie Fourth Grade Teacher
Cassidy, Gary Math lab
Corsi, Michele Fifth Grade Teacher
Costanzo, Amanda First Grade Teacher
DeValois, Lorri Second Grade
Domke, Marti Physical Education 2
Edelblute, Nicole First Grade
Elsey, Emily Pre-K
Fabbie, Amanda Kindergarten Teacher
Fitzwater, Marsha Social Skills
Forester, Joanne First Grade
Gallagher, Allyson Second Grade Teacher
Glass, Amy 1st Grade Teacher
Godwin, Lisa Kindergarten Teacher
Hall, Megan Fifth Grade
Harris, David Fourth Grade Teacher
Hill, Regina Second Grade Teacher
Howard, April Counselor
Howard, Beth Visual Art Teacher
Huge, Ashton Third Grade Teacher
Johnson, Jenna Third Grade Teacher
Kates, Jason Science
Kearney, Sherri Kindergarten Teacher
Keisman, Gail Exceptional Children
King, Becky Pre-K Teacher
Klutch, Sara Exceptional Children
Mallery, Pamela Third Grade Teacher
Marion, Jodi Fifth Grade Teacher
Miller, Tacey Third Grade Teacher
Miracle, Stephanie Fifth Grade Teacher
Moore, Toni Fourth Grade Teacher
Panagakis, Loralee First Grade Teacher
Patane, Cindy Second Grade Teacher
Post, Natalie Music
Queen, Melissa Fifth Grade Teacher
Rochelle, Krystal Fifth Grade Teacher
Rogers, Katie Social Worker
Rohrback, Katie Kindergarten Teacher
Rowe, Harriet Second Grade Teacher
Sanchez, Terina Teacher Assistant
Santiago, Lauren Exceptional Children
Shell, Marci Kindergarten Teacher
Smith, Karen Second Grade Teacher
Snider, Renae Fourth Grade Teacher
Song, Yan Chinese Teacher
Stackleather, Leila Second Grade Teacher
Sunday, Annie Guidance Counselor
Sword, Misty Kindergarten Teacher
Taylor, Vanessa Media Specialist
Thomas, Margaret First Grade Teacher
Thompson, Hilary First Grade Teacher
Thorpe, Carla 3rd Grade Teacher
Tomlinson, Diane Speech Teacher
Walsh, Chandra Exceptional Children
Watson, Joanne Fourth Grade
Wessel, Sara Kindergarten
Williams, Alisha Kindergarten Teacher
Williams, Carolyn Literacy Coach
Williams, Courtney First Grade
Woolums, Tara Fourth Grade Teacher
Youngs, Natalie Fourth Grade Math & Science

Ardizzone, Amanda Teacher Assistant
Beck, Judy Teacher Assistant
Bly, Jeannie Teacher Assistant
Bond, Kim Teacher Assistant
Brown, Caitlin Teacher Assistant
Brown, Lisa Teacher Assistant
Cothran, Britany Teacher Assistant
Coughlin, Megan Teacher Assistant
Dayton, Shannon Teacher Assistant
Dupree, Gina Media Assistant
Gray, Jennie Interpreter
Haas, Kristi Physical Therapist
Haley, Anne Teacher Assistant
Hardison, Jacki Computer Lab Assistant
Hatcher, Sandy Teacher Assistant
Hiler, Holly Teacher Assistant
Hoffman, Christina Teacher Assistant
Hogan, Sarah Teacher Assistant
Hosley, Mark Teacher Assistant
Kestner, Diana Teacher Assistant-Global Studies
Peacock, Abigail Teacher Assistant
Sanchez, Terina Teacher Assistant
Soliz, Brian Teacher Assistant
Wait, Teresa Teacher Assistant
Wendling, Katherine Teacher Assistant
Wilhelm, Tammy Teacher Assistant

Bock, Patrick Custodian
Clark, Joshua Custodian
Hair, Janie Custodian
Kleist, Kenneth Custodian
Parker, Barbara Custodian
Taylor, John Custodian
Right